#1 2014-02-01 20:01:51

123

Szefowa

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 149
Punktów :   

Od Avy do fam. ~ 02/01/14

Cześć famka. Nie będę owijać w bawełnę, po prostu powiem krótko i na temat o co chodzi.

Dobrze wiem, że 90% tego nie przeczyta. Ale doceńcie chociaż to że ktoś komu nie zależy - mi bardzo, bardzo na Was zależy nie pisałaby tyle, wiedząc, że i tak mało kto przeczyta to do końca.

Część z Was olewa sobie od jakiegos czasu wszystko, a ja mimo upomnien nic z Wami nie robie. Ostrzezenia nie robia prawie nic, dalej wszystko sobie niektorzy olewają i ignorują to co pisze. Niektórzy z fam już dawno powinni wylecieć, ale z dobroci, lub po prostu dla tego, że was lubię, te osoby nadal są w fam. Nie będę mówić o kogo chodzi, nie pytajcie także. Postawcie się na moim miejscu - pół dnia wołam na glacy, piszę po 20 razy, że rajd po 20 - na rajdzie jest 6 albo 7 osób, a reszta nagle wielce oburzona, że nikt nic nie pisał, oni nic nie wiedzieli i nie mieli czasu mimo obecności na grze. Oczywiście ta druga grupa osób nie ma pkt i wszyscy padają na bossie zanim zdążą wbić choćby 10k. Sytuacja sprzed LoD - na grze około 17 osób, wszyscy na glacy, pięknie. Po LoD wszyscy znikają. Czy to jest sprawiedliwe? Bardzo mi na Was zależy i uwierzcie, że jest mi smutno, kiedy odpierdalacie takie akcje. Z drugiej strony zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że to Wy olaliście sobie wszystko, a nie np. zarząd. We mnie też nie wszystko jest idealne - wiem dobrze o tym, że jestem za mało stanowcza i konsekwentna wobec niektórych. Obiecuję jednak, że to się zmieni.
Ostrzeżenia z dniem dzisiejszym zostały wyzerowane. Wprowadzam system zerowania ostrzeżeń drugiego dnia każdego miesiąca. Ostrzegam jednak, że teraz nie będę się z wami bezskojarzeniowo pierdolić, nie ma czegoś takiego jak 2.5/3, 2.6/3, 2.666693939429342932/3. Jak ktoś sobie na to zasłuży dostaje jedno ostrzeżenie za każde przewinienie. 3 - wylot z fam. Nie słucham także tłumaczeń. Wy też musicie coś od siebie dać.
Kolejną sprawą są niektóre męczące sytuacje typu - ktoś spami, spami mi na pw 1000000 razy, pyta o pt na LoD. Od teraz z każdą sprawą do mnie wchodzić macie na ts'a.


Dobra. A teraz typowego wyżalania się ciąg dalszy~ proszę, przestańcie lać na wszystko. Gram dla Was, nie dla samej gry. Dla każdego z Was pojedynczo i wszystkich osobno. Zauważam zaś, że niektórzy  myślą tylko i wyłącznie o sobie...


Jutro (03/01) LoD nie ma. Pewnie teraz polecielibyście z wyrzutami... nie ma LoD w tym dniu dla wszystkich. Nawet dla tych co byli na rajdzie. Wszyscy razem płacimy za nasze błędy. To tak na przyszłość.

proszę. jeśli ktoś ma odpisać, coś powiedzieć, piszcie.
~ Ava

Offline

#2 2014-02-01 20:20:48

Karolas21

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-01-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Od Avy do fam. ~ 02/01/14

Avciu... Nie gram już w nt, oddałem wszystkie konta, ale wrócę Ci pomóc jak tylko mogę. Piszę to zamiast Ci tego powiedzieć eh..... ale to zebyw szyscy wiedzieli ze ava potrzebuje pomocy a nie ze sie sama wszystkim zajmuje i nikt jej nie slucha!!!!!! Ludzie ogarnijcie się a nie tylko się przyglądacie czasem temu co się dzieje ta fam jest nasza wspólna więc zróbmy coś czasem a nie sie opierdalamy.


Podpisuje sie pod tym co napisala Ava stu procentowo!!! Ja i Kornelka. My zostaniemy chocby nie wiem co i mam nadzieje z e nie tylko my !


LiChO nIe ŚpI... LiChO tAńCzY z NaMi. IlLuMiNaTi` nA zAwSzE!! <3

Offline

#3 2014-02-01 20:54:26

Arturek ;3

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Od Avy do fam. ~ 02/01/14

Zgadzam się ;D Z tymi ostrzezeniami typu 2,5 2,6 było bez sensu ;x
Co do rajdu to mówiłem ze mnie nie będzie wtedy, bo byłem tylko do 19:00 a później miałem wazną sprawe


Wiara Gwarancją Wygranej <3

Offline

#4 2014-02-01 21:21:11

Brox

Gość

Re: Od Avy do fam. ~ 02/01/14

Dokladnie tak Ava!
Ja BRoxing popieram Cie w 100%! koniec z pezkarnym oszukiwaniem!!
Na Pohybel IM! I wszystkim oszusta!! Gincie Lewackie KURWY!!


100% Prawicowy Broxing!
Ava jestem z Toba, oddaje Ci swoj glos!

#5 2014-02-01 21:23:14

Shinus

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-01-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Od Avy do fam. ~ 02/01/14

Z tym co napisala Ava w zupełności sie zgadzam, alez moim zdaniem wiekszosc fam mogloby sie troche zmienic ;p, zeby wiekszosc fam byla (starała) sie byc bardziej aktywna np. chodzac na glac tez moze sie wykazac osoba ze slucha prosb szefa, zarzadcy, zastepcy i je stara wykonac. Dopowiem tylko tyle iz bedzie sie trzeba do tego zwrocic co Ava napisala ja mam tylko tyle do napisania

Offline

#6 2014-02-02 00:02:43

zoczmen213

Członek fam

Zarejestrowany: 2014-01-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Od Avy do fam. ~ 02/01/14

no ja tez sie z tym zgadzam ava, tylko ze ja tak gram w nt jak gram, wole isc do angeliki niz siedziec przed kompem a w nt gram poprostu bo lubie dlatego nie chodze na LoD ani rajdy raczej, mozesz mnie wywalic jak uwazasz. Kwiatek ;>

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odk1.pun.pl www.bionicle-club.pun.pl www.naszepowolanie.pun.pl www.3gp.pun.pl www.naruciakzadzi.pun.pl