#1 2014-05-05 20:22:42

123

Szefowa

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 149
Punktów :   

O co chodzi z KACPIM - WYJASNIENIE

Fam Diversion oraz były zastępca, Kacpi oskarżają mnie o okradnięcie ich. W skrócie wyjaśnię o co chodzi.

Mój kolega z rl, którego mam passy, miał pewną sp. Jako, że chciałam sprawdzić uczciwość Kacpiego jako zastępcy, zaproponowałam mu - oczywiście nie na serio - okradnięcie go z owej sp. Kacpi kupił pudło i dał mi je na konto kolegi, na którym byłam. Włożyłam sp do pudła, żeby nie pomyślał, i pokazałam mu to sp w pudle, po czym niby poszłam je sellać - tak na prawdę wyjęłam spowrotem i kolega nadal je ma - chciałam nie wzbudzać podejrzeń Kacpiego.

Chcecie zastępce, który okrada ludzi? Może nie dosłownie, ale miał taki zamiar. Tłumaczył się tym, że nigdy nie dostał nic za darmo, a okradli kiedyś jego - to oczywiście jego zdaniem powód, że ma okradać innych...


PS - Od teraz Diversion to nasi wrogowie, chcąc nie chcąc... Ale niech wierzą komu chcą.
Zaś zawarliśmy sojusz z ~~UltimateClan~~

Offline

#2 2014-05-06 12:38:58

Wszycii

Gość

Re: O co chodzi z KACPIM - WYJASNIENIE

jak dla mnie to troche dziwaczna sprawa. wydal kase na pudlo - jak mu kazalas. po czym wyjelas z pudla i zostawilas sp...a on sie fochnal i odszedl? swoja droga tez bym sie wkurwil chociazby przez strate 7kk na pudlo. mysle ze nie jest to obiektywne spojrzenie na sprawe:)

#3 2014-05-06 15:57:13

123

Szefowa

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 149
Punktów :   

Re: O co chodzi z KACPIM - WYJASNIENIE

nie wiem po co to pisze ale w sumie lubie cie za to ze oceniasz wszystko we wlasny sposob a nie "aha, ok" ;> i twoja opinia w sumie jest dla mnie wazna wbrew pozorom

w sumie to nie bylo w porzadku wobec niego, ale kase mu jak najbardziej oddam, chociaz i tak moim zdaniem samo to, ze chcial kogos okrasc i takie wymowki jakie podawal mi na tsie swiadczą o nim... hm, nie wiem jak to okreslic

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.assassinsrom.pun.pl www.kulomiot.pun.pl www.pokemon-black.pun.pl www.im09-13.pun.pl www.sebs.pun.pl